Adana Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web TasarımıAdana Web tasarım firması olan magnet web ,kurumsal kimlik bir kurumun ya da şirketin kendisini ifade etme şeklidir.  Kendine özgü davranış ve başarılarıyla kurumlar diğer rakipleri arasından sıyrılırlar. Bunun bilincinde olarak, sizlere güçlü, dinamik, genç ve deneyimli kadromuzla sahip olmayı istediğiniz kriterlere uygun, sizi yansıtacak web site ve programları sunmaktayız. Unutmayınız ki, İnternet ile ilgili yapacağınız harcamaların bir gider değil, yatırımolduğunu düşünerek; amacımız kurumsal kimliğinizi müşterilerinize doğru yansıtacak, etkili bir tasarım eşliğinde elektronik dünyada yerinizi almanıza yardımcı olmaktır.

Size sunduğumuz kurumsal web tasarım örnekleriyle görsellik ve kalite kadar sizi diğer firmalarla rekabet konusunda üst sıralarda götürecek, arama motorları sayesinde, üst sıralara çıkmanız için gerekli SEO eklentilerinizi ve bu konudaki takip ekibimizle size en iyi hizmeti sunmaktayız.

Estetik, teknik açıdan güçlü ve size özel belirlenen amaca hizmet eden kurumsal web tasarım projelerini gerçekleştirirken,  projelerimizde kaliteyi ve sizi ön planda tutmak en büyük hedefimiz ve başarımızdır. Şirketimiz tarafından size sunulan hizmetleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Adana web tasarım firması olan Mag-net Web Tasarım 4000 referans ile hizmentinizdedir..

E-Ticaret Web Tasarım

E-Ticaret Web TasarımElektronik ticaret; ticaretin elektronik ortamda yapılması sağlayan elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret (e-commerce) olarak adlandırılır. Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, dağıtım, ödeme ve en önemlisi reklam ve pazarlama işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır. Size sunduğumuz olanaklar ve web sayfanız sayesinde firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilir, müşterilerinize, bayi ve dağıtım organizasyonlarınıza bilgi ulaştırabilirsiniz.

Dinamik web sitesi diğer adıyla " İçerik Yönetim Sistemi (Content Management System) " tüm görsellik ve içeriğin bir yönetici tarafından güncellendiği veya değiştirildiği bir yazılımdır. Site içerisinde her hangi bir konunun başlığı veya içeriği değişecekse, bunu web sitesinin yönetim panelinden ilgili konu başlığını seçip birkaç işlemde tüm değişiklikler yapılabilir. Böylece zaman kayıplarına neden olan güncelleşme ortamları yerine, sizi bu sıkıntıdan kurtaran gün geçtikçe yenilenen ve gelişen teknoloji ve deneyimizle saniyelere denecek hızda yapabilirsiniz. Üstelik tüm değişiklikler site içerisinde anında yayın ortamına sunulur.

B2B Nedir?

E-ticaret kapsam olarak 2 farklı pazara ayrılır. Bunları B2B (Business to business-Firmadan firmaya e-ticaret) ve B2C (Business to customer- Firmadan müşteriye yönelik e-ticaret) pazarları olarak belirtebiliriz.

Genel anlamda e-ticaret, tanınma açısından B2C pazarı olarak daha çok bilinmektedir. Bunda temel etken, son kullanıcıya yani müşteriye yönelik olmasındadır. Bu nedenle daha çok insanı ilgilendirebilecek bir pazar alanıdır. Oysa B2B pazarı daha dar bir kesime seslenmesine rağmen, hem iş yapan firmalar arası işlem yükü hem de özel işlerlik açısından B2C´ ye göre daha etkin, kapsamlı ve teknik bir yapıya sahiptir. Bu anlamda B2B çok daha sektörel bir ağı simgeleyen bir kavramdır. Örnek verirsek, B2B

Adana Mag-Net Web  Tasarım olarak vereceğimiz hizmetler büyük oranda, KOBİ´ lerimize yönelik ürün ve hizmet sunanların buluşturulması ve bir “tedarikçiler pazarı” ortamı yaratmaya dayalı olduğu için, tüm bu çalışmalar B2B pazarı kapsamında değerlendirilecek oldukça geniş bir ağı kapsayacaktır.

Yukarıda verdiğimiz örneğe dayanarak kısa bir tanım yapacak olursak, B2B´yi KOBİ´ ler için tedarik pazarı olarak da niteleyebiliriz. KOBİ´ ler bu şekilde Internet üzerinden, mal ve hizmet üretim aşamasında ihtiyaç duydukları ürün tedariklerini ya da tam tersi, başka KOBİ´ lerin ihtiyaç duyduğu ara malların toptan satışlarını kolaylıkla yapabilme olanağına kavuşabilmektedirler.

Yapılan araştırmalar 2004 yılı için Türkiye´deki e-ticaret pazarının 4 milyar dolara ulaşacağı ve bunun %62´sini (Yaklaşık 2.5 milyar dolar) B2B pazarının, kalan 1.5 milyar dolarlık kısmını ise B2C pazarının karşılayacağı gösterilmektedir. Bu rakamlar da açıkça gösteriyor ki, e-ticarette asıl yük ve iş hacmi B2B yani tedarik pazarında yoğunlaşıyor. Ülkemizde e-ticaretin gün geçtikçe ilerlemesi bu hacmi çok daha yükseklere taşıyacaktır.

Portal Web Tasarım

Portal Web TasarımPortal web tasarım denilince akla ilk gelen, her yerden erişilebilen, detaylı, arama motorları tarafından desteklenen, güncel form alanları ile anında yayın yapılmasını sağlayan, e-posta ve kişiye özgü hizmet sunumu yapabilen, ucuz ve hızlı, güvenli olarak dinamik bilgi sunumu ve ulaşımını sağlayan web hizmetleridir. Fakat başka bir deyişle karmaşık bilgi ortamıyla bilgi sunu yapan web sayfaları olarak ta ün yapmıştır. 

Bizim hedefimiz deneyimlerimizin verdiği güçle, sizi bu karmaşadan kurtaracak ve en iyi ortamlarda bilgi sunumu yapmanıza olanak sunacak web sayfalarını sunmaktır. Referanslarımızı inceleyerekten de, diğer firmalardan farkımızı anlamanız o kadarda zor olmayacaktır.

Size ulaştırmayı amaçladığımız portal web tasarım özelikleri;

1-    İstenilen bilgiye, basit ve sade içerikli kompleks olmayan, rahat bir ortam sunumu ile ulaşılması,

2-    Verim hızı yüksek, dinamizm sağlayan bir sayfalar,

3-    Kullanıcılara zaman tasarrufu sağlama ve kullanım kolaylığı ve yeni yayınlanan haber içeriklerini ya da güncellikleri haberdar ederek kullanıcıyı o bilgilere eriştirmesi,

4-    Daha yüksek ve hızlı içerik aktarımı ile karar verme gücüne sahip olması,

5-    Çalışanlarla güçlü dinamik ve etkili bir iletişim içinde bulunması, kolaylıklar sunması,

6-    İşbirliği içinde olması, zorluk ve güvenlik sorunları ve açıklarından uzak durması

7-    Rekabet ortamlarında avantaj yaratması ve adminlerle etkim iletişim sunması,

8-    Teknolojiye ayak uydurması ve Bilgi teknolojisi ortamında ihmal edilmiş ve kullanılmayan ortamları en aza indirebilmesi gerekmektedir.

Adana web tasarım firması olan magnetweb 4000 referans ile hizmentinizdedir..